KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11132401
nr 1113 2401
Alfred Proessdorf
(1882-1925), Sverige
Blandteknik, Alfred Proessdorf (1882-1925), Signerad, 1918, nakenstudie, 10x8
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 juni 2017
kl 20:08:14
700 kr
800 kr
900 kr
Alfred Proessdorf
Läs mer om Alfred Proessdorf